Mensil

Każdy mężczyzna chce być sprawny seksualnie przez wiele lat, aż do późnej starości. Niestety czasem wbrew naszym oczekiwaniom coś idzie nie tak i okazuje się, że facet sam z siebie nie jest w stanie mieć wzwodu. Nie jest to wcale przyjemną rzeczą dla mężczyzny. Czuje się wtedy bardzo niedobrze, tak jakby wcale nie był prawdziwym facetem. Często niestety zdarza się, iż z tego powodu mężczyźni popadają w depresję albo nawet alkoholizm. Czasami także rozpadają się z tego powodu ich związki. Aby zaradzić tym wszystkim problemom warto jest zastosować odpowiednie środki, które sprawią, że z naszą seksualnością będzie z powrotem wszystko w porządku. Takim właśnie lekiem jest Mensil. Lek ten stosuje się w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli przy niemożności uzyskania albo utrzymania erekcji prącia koniecznej do odbycia stosunku płciowego. Mensil działa przez wspieranie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększanie napływu krwi do prącia w czasie podniecenia seksualnego. Jednakże działa jedynie wtedy poprawnie, kiedy mężczyzna jest pobudzony seksualnie.

Jak każdy lek Mensil również posiada przeciwwskazania do stosowania go. Wśród tych przeciwwskazań wymieniamy:

  • ciężkie choroby wątroby albo serca,
  • uczulenie na jakikolwiek ze składników leku,
  • dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki,
  • przyjmowanie azotanów oraz leków uwalniających tlenek azotu,
  • niedawno przebyty zawał serca albo udar,
  • stwierdzona kiedykolwiek utrata wzroku z przyczyny innej niż zapalenie tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Mensil także może powodować różnego rodzaju działania niepożądane takie jak bardzo częste bóle głowy, bóle oczu, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, nudności, niewyraźne widzenie, nagłe zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy, suchość w jamie ustnej, ból w górnej części brzucha, uczucie zmęczenia, wysypka skórna, krew w moczu, bóle mięśni, zatkane albo niedrożne zatoki, choroba refluksowa przełyku, przekrwienie oczu, dzwonienie w uszach, zapalenie błony śluzowej nosa, wrażliwość na światło, szybkie bicie serca, nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze, łzawienie oczu, krwawienie z nosa, ból rąk i nóg. Podczas stosowania Mensilu rzadko mogą się pojawić takie działania niepożądane jak podwójne widzenie, nagłe osłabienie albo utrata słuchu, zawał serca, zmniejszona ostrość widzenia, nieregularne bicie serca, widzenie obwódek wokół źródeł światła, udar, uczucie ucisku w gardle, krwawienie do tylnej części oka, rozszerzenie źrenicy, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, nieprawidłowe odczucie we wnętrzu oka, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, uczucie ucisku w gardle, niewielkie cząstki w polu widzenia, nagłe osłabienie, obrzęk wewnątrz nosa, krwawienie z prącia oraz obecność krwi w spermie.

Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie Mensilu to najlepiej jest się zgłosić do lekarza w celu skonsultowania z nim czy na pewno jest to bezpieczne dla naszego organizmu i zdrowia. Należy także nie przekraczać zalecanej dawki na dobę.

Czytaj więcej na https://kamagrasklep.com/