Dawkowanie Kamagry

Kamagra stanowi środek na potencję, który ma za zadanie przywrócić zdolność do stosunku seksualnego. Jest to zamiennik bardzo znanego leku o takim samym działaniu-Viagry. Kamagra powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew jest transportowana do prącia. Związek aktywny zawarty w leku reguluje poziom enzymów, które są bezpośrednio odpowiedzialne za ukrwienie członka podczas stosunku.

Jaką dawkę należy przyjąć?

Na rynku są dostępne tabletki z zawartością od 25-100 mg związku aktywnego. Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza, który przepisze najbardziej odpowiedni rodzaj tabletek do danego przypadku. Oczywiście nie należy zażywać większej dawki, niż zalecił lekarz.

W przypadku leku Kamagra dawkowanie jest bardzo istotne. Warto pamiętać, że nie stosuje się go więcej niż raz dziennie. 100 mg sildenafilu, czyli substancji aktywnej leku to maksymalna dawna jaką można spożyć w ciągu dwudziestu czterech godzin. Lek występuje także w postaci żelu, oraz tabletek rozpuszczalnych w wodzie, które zawierają dokładnie taką dawkę.

Źródło informacji – https://www.aptekakamagra.pl/